ارائه رئیس ستاد توسعه و بازسازی ناحیه سیلاخور

حدود 60 درصد زائران حسینی اربعین از لرستان تردد می کنند.

در جلسه شورای اداری چالونچولان که با حضور فرماندار دورود و رئیس ستاد توسعه و آبادانی منطقه لرستان و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان برگزار شد، سید مهرود موسوی میرزایی به سمت سر. ستاد توسعه و بازسازی ناحیه سیلاخور.

حقی پور در این دیدار گفت: حدود 60 درصد زائران اربعین حسینی از لرستان تردد می کنند و به عنوان یک مدعی غلام از زحمات خادمان اباعبداللهی حسین (ع) در موکب های اربعین حسینی قدردانی می کنم. استان و همچنین کمک های جناب آقای دکتر زویار استاندار لرستان و سرپرست استان از دست اندرکاران اربعین صمیمانه تشکر می کنم.

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس دلها حاج قاسم سلیمانی موسس عتبات عالیات و اربعین حسینی افزود: پس از پایان اربعین، اینجانب همه عزیزان را دعوت خواهد کرد. مخصوصا تور گردانان و تمامی عاشقان اهل بیت در استان از آن برای بهسازی بقاع متبرکه استفاده می کنند.

حقی پور افزود: مرحله اول توسعه حرم امام حسین(ره) (فرزند حضرت زینب(س)) در حال تکمیل است و پس از آن حرم امام حسن مجتبی(ره) تکمیل می شود. تکمیل و یکی از مهم ترین و فنی ترین کارها در کربلا، اعتلای گنبد 7/5 متری حرم امام حسین است که

ساخت گنبد با همت همه مردم شریف کشور به ویژه مردم کرمان در حال تکمیل است، اهالی بیت المقدس (علیه السلام) باید مشارکت داشته باشند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما