تاج: لیگ را 4 ماه تعطیل می کنیم و چمن عضدی را جایگزین می کنیم


آفتاب نیوز :

مهدی تاج در حاشیه بازدید از ورزشگاه اوزدی گفت: چمن ورزشگاه اوزدی باید تعویض شود. اگر بتوانیم لیگ را چهار ماه به تعویق بیندازیم یا در ورزشگاه دیگری بازی های رایگان انجام دهیم، می توانیم به بهترین شکل ممکن چمن را جایگزین کنیم، در غیر این صورت باید به بازسازی ادامه دهیم. الان بهتر از قبل شده اما خوب نیست.

وی در پاسخ به این ادعا که مدیر توسعه شرکتی که VAR از آن اجاره شده اسرائیلی است، گفت: من اصلا چنین فردی را نمی شناسم. ما آن را از AFC گرفتیم و چنین فردی را نمی شناسیم. حاشیه هایی که ایجاد می کنید چیست؟ VAR بالاخره رسید و ما با AFC طرف هستیم و با آنها تفاهم داریم. حتی هزینه های آن با AFC است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره کنگره AFC گفت: جلسه ای درباره اعطای مجوزهای حرفه ای بود که نماینده ما در آن حضور داشت. خبر خوب برای ما این بود که جزو 12 کشوری بودیم که کمترین بدهی را داشتند. قبلاً هر وقت می خواستند برای وام مثال بزنند از اسم ما استفاده می کردند. ما حدود 1500 پرونده باز در AFC داریم که 30 مورد آن متعلق به ما است که این اتفاق خوبی است. انشاالله در این مورد با باشگاه ها صحبت کنیم. ما جزو 6 کشوری هستیم که برنامه صدور مجوز حرفه ای در فوتسال را اجرا کرده ایم. برای زنان، ما جزو 9 کشور با دو باشگاه حرفه ای مجاز هستیم.

تاج ادامه داد: در مورد کره جنوبی هم باید بگویم که دقیقاً همان شکل قانونی را که ما لیگ را شروع کردیم رعایت کرده اند، با این تفاوت که 70 درصد درآمد باید خرج بازیکنان شود و 30 درصد باید باشد. به زیرساخت ها اختصاص داده شده است. این نشان می دهد که ایران مسیر خوبی را آغاز کرده است. کشوری مثل کره که پیشرفته محسوب می شود این کار را کرده است. علاوه بر این یوفا در این جلسه دو ساعت و نیم درباره مجوز حرفه ای آسیا صحبت کرد و اعلام شد که امسال فیرپلی مالی سخت گیرانه تری را برای اروپا معرفی خواهد کرد. اساساً کاری که ما انجام دادیم اجرا شد.

وی در ادامه درباره شرایط سپاهان گفت: هیچکس نباید در مورد چیز خاصی صحبت کند. سپاهان باید از حق تجدید نظر استفاده کند. تنها توصیه من این است که از این توانایی استفاده کنید و شواهدی ارائه دهید که معتقدند به آنها ظلم شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور تیم النصر در ایران نیز گفت: تیم این کشور تلاش کرد این بازی را به بهترین نحو به پایان برساند. در ورزشگاه عضدی کمبودهایی داشتیم که تا حدودی برطرف شد. تعمیرات نیز به پایان رسیده و وضعیت ورزشگاه رو به بهبود است. امروز جلسه ای با آقای هاشمی وزیر ورزش داشتیم که ایشان یک سری دستوراتی دادند که فردا اجرایی می شود. فکر می‌کنم بازی روان و خوب برگزار شود. امیدوارم مسیحیان راضی باشند. حالا که با مربی آنها صحبت کردم او ابراز رضایت کرد.

تاج درباره علاقه مردم به حضور رونالدو در ایران گفت: برخی اتفاقات امروز به نفع ما نبود. پرسپولیس خود یکی از بزرگترین تیم های آسیاست. فکر می کنم این موضوع روز به روز در حال محبوب شدن است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره لزوم استفاده از VAR در لیگ قهرمانان اروپا نیز گفت: من از ابتدا می دانستم که مسابقات لیگ قهرمانان بدون VAR برگزار نمی شود و زمانی که آقای ویندزور اعلام کرد در حال آماده شدن بودیم. شرایط. از آن روز VAR بخریم، اما چون موانع تحریمی داشتیم که انشالله حل می شود – از ابتدا به AFC گفتیم که باید موضوع VAR را برای آزادی و نقش جهان حل کند. زمانی که تجهیزات شرکت معتبر EVS به همراه 15،16 داور به ایران آمد. تصور من این است که مشکل VAR حل خواهد شد.

وی همچنین درباره میزبانی تیم های عربستانی از تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: می دانید ما شکایت نکردیم اما عربستان شکایت کرد. آنها باید موافقت کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین اعلام کرد که تا زمانی که تفاهم نامه امضا نشود، موضوع میزبانی حل نمی شود. در نتیجه من با ویزای فرودگاهی به عربستان سعودی رفتم و با آقای یاسر صحبت کردم که او را متقاعد کرد تا با مقامات آنها مذاکره کند که در نهایت منجر به امضای یادداشت تفاهم در ساعت 14:00 شد، یک سند گسترده است. دیروز که سفیر عربستان به فدراسیون آمد، در این مورد صحبت کردیم. ما در حال احیای روابط فوتبال هستیم.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، استقلالتهیه کننده علی خطیرحمید استیلی، پرسپولیسنبیل باهویی، یحیی گل محمدیرضا درویش، پرسپولیسعسلویه، کتابفروشیرئیس جمهور، مسکن، مدیران بانک، شورای مسکنپردیس های پتروشیمی، تعهدات اجتماعیتئاترشهر، بوشهر، اجرای عمومییک خانه در روستا، مصالح ساختمانی، اجاره، مسکن بوشهر